2069 Litografisk ka..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 september 2021 -
6143 Litografisk ka..
Stockholm, 1900-tal, reproduktion, motivet: 57x74
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2018
Föremål som liknar litografisk karta Stockholm
- Träfflista
- alla
- Visa alla